Bourací práce

Naši řemeslníci jsou specialisté na bourací práce nejen v Plzni a okolí, ke každému klientovi a práci přistupujeme individuálně. 

Poskytujeme drobné bourací práce např. odstranění umakartového jádra v bytě, úpravy u rodinného domu, větší bourací práce na pozemku či kompletní bourání domu, garáže, chalupy, stodoly, chaty. Jsme připraveni pomoci také firemním zákazníkům při úpravách kanceláří či bourání průmyslových objektů a podobně.

ZEDNÍCI

Naši řemeslníci jsou specialisté na zednické práce nejen v Plzni a okolí, ke každému klientovi a práci přistupujeme individuálně. 

Poskytujeme veškeré zednické a stavební práce většího i menšího rozsahu. Poskytujeme veškeré možné služby jako obklady a dlažby, stavby pergol, betonáže, zateplování, vnější a vnitřní omítky, zdění zídek, stavební práce, zdění komínů, přestavby bytových jader, štukování, zateplování, celkové rekonstrukce a další.

OBKLADAČI

Naši řemeslníci jsou specialisté na obkladačské práce nejen v Plzni a okolí, ke každému klientovi a práci přistupujeme individuálně.

Poskytujeme veškeré obkladačské práce většího i menšího rozsahu, pokládku keramických obkladů a dlažby. Obkládáme koupelny, bazény, sauny, krby, schody, podlahy, stropy a mnohé další.

ELEKTRIKÁŘI

Naši řemeslníci jsou specialisté na elektrikářské práce nejen v Plzni a okolí, ke každému klientovi a práci přistupujeme individuálně.

Poskytujeme veškeré elektrikářské práce většího i menšího rozsahu jako jsou elektroinstalace v bytech, domech, kancelářích, učebnách i ordinacích. Převážně pro domácnosti nabízíme služby jako je oprava a výměna zásuvek, světel, spínačů, a jističů, výměna rozvaděčů, zásuvkové okruhy pro kuchyně, koupelny, nové elektroinstalace či rekonstrukce a mnohé další služby z oblasti elektroinstalace, opravy elektroinstalace, revize elektrických spotřebičů, pračky, revize elektřiny.

TESAŘI

Naši řemeslníci jsou specialisté na tesařské práce nejen v Plzni a okolí, ke každému klientovi a práci přistupujeme individuálně.

Poskytujeme kompletní tesařské práce, krovy všech velikostí a tvarů, pergoly, altány, zahradní domky, dřevěné podlahy, bednění schodů, dřevěné stropy, mosty, patra na spaní, palubkové obložení, podlahy, různé druhy přístřešků, kůlny a jiné tesařské práce a mnohé další.

INSTALATÉŘI

Naši řemeslníci jsou specialisté na instalatérské práce nejen v Plzni a okolí, ke každému klientovi a práci přistupujeme individuálně.

Poskytujeme montáže, opravy a instalatérské práce všeho druhu. Všechny práce jsou vždy prováděny zkušenými pracovníky s potřebnou kvalifikací. Zákazníkům zaručujeme maximální možnou kvalitu a profesionální provedení všech prací.

POKRÝVAČI

Naši řemeslníci jsou specialisté na pokrývačské práce nejen v Plzni a okolí, ke každému klientovi a práci přistupujeme individuálně.

Poskytujeme pokrývačské práce, provádíme pokládku krytin, asfaltových pásů a šindele, plechovou profilovanou krytinu, natažení fólie, laťování, položení protisněhových háků, bednění pod folii a asfaltovou krytinu, opravy krytin a mnohé další.

KLEMPÍŘI

Naši řemeslníci jsou specialisté na klempířské práce nejen v Plzni a okolí, ke každému klientovi a práci přistupujeme individuálně.

Poskytujeme veškeré klempířské práce jako jsou montáže okapů, svodů, okenní parapety, lemování štítů a komínů. Klempířina je posledním krokem, který zajišťuje, aby do domu střechou nezatékalo a aby byla srážková voda odváděna do kanalizace nebo jímky.

SÁDROKARTONÁŘI

Naši řemeslníci jsou specialisté na sádrokartonářské práce nejen v Plzni a okolí, ke každému klientovi a práci přistupujeme individuálně.

Poskytujeme kompletní práce ze sádrokartonu, nejpoužívanějšího materiálu pro suchou a jednoduchou montáž v interiérech. Převážně poskytujeme služby pro změny pozic, oddělení místností, úpravy interiérů, snížení stropů, půdní vestavby a úpravy podkroví. Sádrokarton je skvělý k odzvučení a tepelné izolaci za dostupnou cenu.

NATĚRAČI

Naši řemeslníci jsou specialisté na natěračské práce nejen v Plzni a okolí, ke každému klientovi a práci přistupujeme individuálně.

Poskytujeme kompletní malířské a natěračské práce jako je malování bytu, malování bytových a nebytových prostor, malování domu až po malování průmyslových objektů.
Jak to probíhá?
  • vyslechneme si Váš požadavek
  • navrhneme nejlepší možné řešení a pošleme cenovou nabídku
  • pustíme se do práce
Kontaktujte nás na tel.: +420 776 487 877 (nejrychlejší možnost) nebo e-mail info@livertix.cz či přes kontaktní formulář. Těšíme se na spolupráci!